W pracowni Pani Elżbiety Gottfried

piątek, 20 grudnia 2019  W pracowni Pani Elżbiety Gottfried dzieci z klasy II pozowały do przepięknych zdjęć świątecznych. więcej »

Wizyta w Muzeum Drukarstwa

środa, 18 grudnia 2019  Klasa II udała się do Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu, gdzie poznała historię druku. Brała udział w warsztatach. więcej »

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Dnia Głośnego Czytania

środa, 11 grudnia 2019 Nasza dekoracja, przedstawiająca las i drzewo Słodziaków, została nagrodzona. więcej »

II miejsce w konkursie GoKidz!

wtorek, 10 grudnia 2019 Nasza Froggi, posiadająca atrybuty żabki, zapewniła nam 2 miejsce na podium. więcej »

Mikołaj 2019

środa, 4 grudnia 2019 4 grudnia do klasy II zawitał Mikołaj. By dzieci mogły otrzymać prezent... więcej »

Andrzejki 2019