List od Prezydenta

czwartek, 14 listopada 2019 Klasa II otrzymała list z podziękowaniami za działania propagujące patriotyzm od prezydenta Polski, Andrzeja Dudy. więcej »

11 Listopada

piątek, 8 listopada 2019  Klasa II 8 listopada brała udział w obchodach Święta Niepodległości. Poznała historię Polski. O godzinie 11.11 odśpiewała ,,Mazurka Dąbrowskiego". więcej »

Wszystkich Świętych

czwartek, 31 października 2019 31 października drugoklasiści udali się na cmentarz, gdzie odwiedzili groby bliskich. Uczniowie nie zapomnieli również o żołnierzach i powstańcach. więcej »

Halloween'owa Dynia

środa, 30 października 2019 30 października klasa druga obchodziła Halloween'ową Dynię, dzień łączący dwie kultury, zachodnie Halloween oraz polski Dzień Dyni. więcej »

Spotkanie z ornitologiem

wtorek, 29 października 2019 Klasa II bierze udział w projekcie ,,Para buch, książka ruch" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowym Targu.   więcej »

Tydzień Zdrowego Żywienia

piątek, 25 października 2019 Drugoklasiści wybrali się do Baru ,,U Romka", gdzie w ramach Tygodnia Zdrowego Żywienia, dowiedziały się, jak jeść oraz przygotować zdrowy posiłek. więcej »

Kto to taki? Gady, płazy, pajęczaki...

wtorek, 22 października 2019  22 października drugoklasiści brali udział w pokazie gadów, płazów oraz pajęczaków. więcej »

W-F na Łapsowej Górze

piątek, 18 października 2019  W ramach wychowania fizycznego drugoklasiści udali się na Łapsową Górę. więcej »

Wycieczka do Niedzicy

czwartek, 17 października 2019 Druga klasa wybrała się na wycieczkę do Niedzicy, gdzie zwiedziła Zamek. więcej »

Podhalańskie Targi Recyklingu

piątek, 11 października 2019 Klasa II wybrała się na Podhalańskie Targi Recyklingu, gdzie dowiedziała się, co można zrobić z elektrośmieciami.  więcej »