Podhalańskie Targi Recyklingu

piątek, 11 października 2019 Klasa II wybrała się na Podhalańskie Targi Recyklingu, gdzie dowiedziała się, co można zrobić z elektrośmieciami.  więcej »

Dzień Głośnego Czytania

poniedziałek, 30 września 2019  30 września obchodziliśmy Dzień Głośnego Czytania... więcej »

Międzynarodowy Dzień Kropki

poniedziałek, 16 września 2019  Z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki Drukoklasiści kreatywnie projektowali... więcej »

Wizyta fizjoterapeutki

czwartek, 12 września 2019 Klasę II odwiedziła fizjoterapeutka, która opowiedziała dzieciom o swojej pracy. więcej »

Wycieczka do Krakowa

wtorek, 7 maja 2019  Pierwszaki razem ze Starszakami odbyli kształcąco-zabawowo-sportową wycieczkę do Krakowa. więcej »

Konstytucja 3 Maja

sobota, 4 maja 2019  Klasa I świętując uroczyście dzień 3 maja dowiedziała się czym jest Konstytucja RP więcej »

...w Muzeum Drukarstwa

wtorek, 30 kwietnia 2019 30 kwietnia pierwszoklasiści wybrali się do Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu. więcej »

Życzymy Wesołych Świąt

piątek, 19 kwietnia 2019 Wesołych Świąt Wielkanocnych dla Wszystkich naszych Nauczycieli, Uczniów i Rodziców, wszystkich osób związanych ze szkołą i wszystkim, którym leży na sercu dobro edukacji... więcej »

Śniadanie Wielkanocne

środa, 17 kwietnia 2019 Tuż przed świętami klasa pierwsza wspólnie zasiadła przy wielkanocnym stole. więcej »

Palmy Wielkanocne - warsztaty

środa, 17 kwietnia 2019 Klasa pierwsza wzięła udział w warsztatach plastycznych, gdzie z niewielką pomocą wykonała palmy wielkanocne. więcej »